صفحه اصلی

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات :


کاربر

تمام اشخاص حقیقی و حقوقی که با استفاده از اطلاعات شخصی خود نسبت به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات بیمه میز اقدام می کنند کاربر سایت شناخته می شوند، و ملزم به رعایت تمام قوانین می‌باشند.

حریم شخصی

فعالیت بیمه میز مبتنی بر قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک می باشد، و بیمه میز متعهد است از حریم شخصی اطلاعات شما محافظت نماید و از جدیدترین تکنولوژی‌های موجود برای حفظ اطلاعات شما استفاده نماید.

انصراف از خرید

کاربر می‌تواند در هر مرحله قبل از پرداخت مبلغ بیمه ‌نامه، از خرید خود انصراف دهد. چنانچه درخواست انصراف پس از پرداخت مبلغ بیمه از طرف مشتری اعلام شود و بیمه درخواستی مشتری هنوز صادر نشده باشد، بیمه میز موظف است کلیه مبالغ پرداختی را به مشتری مسترد کند. در صورتی که بیمه درخواستی مشتری صادر شده باشد، پرداخت وجه منوط به قبول شرکت بیمه ایران برای ابطال بیمه خواهد بود، در غیر این صورت استرداد وجه مقدور نمی‌باشد.

زمان صدور بیمه‌نامه

کلیه درخواست‌های کاربران در اولین روز کاری، بعد از ثبت درخواست مشتری در دست اقدام قرار می‌گیرند. با توجه به اینکه بیمه از ساعت ۲۴:۰۰ روز صدور اعتبار پیدا می‌کند، لازم است حداقل ۲ روز پیش از اتمام بیمه‌نامه خود، اقدام به سفارش بیمه نمایند. در غیر این صورت مسئولیت مشکلات احتمالی به عهده کاربر می‌باشد. بیمه میز تمام تلاش خود را خواهد نمود تا بیمه‌های با محدودیت زمانی را در اولویت قرار داده و در زمان کوتاه‌تری پیگیری نماید. چنانچه درخواست مشتری به هر عنوان امکان عملی شدن را نداشته باشد، بیمه میز در اولین روز کاری بعد از ارسال درخواست توسط کاربر او را مطلع می سازد و در اولین فرصت ممکن، نسبت به عودت وجه پرداختی کاربر اقدام می‌نماید.

شرایط و قوانین

کاربر گرامی استفاده شما از وب سایت بیمه میز بیانگر موافقت شما با شرایط و قوانین سایت خواهد بود، خواهشمند است پیش از هرگونه استفاده از سایت به مطالعه دقیق این قوانین بپردازید. شرایط و قوانین بیمه میز برگرفته و با تبعیت ازقوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک، قوانین حمایت از مصرف‌کننده و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد. بنابراین عمل به قوانین سایت به عنوان یک قرارداد الزامی است.